Ulaşım

Transfer Hizmetleri İle Tatiliniz Daha Konforlu!

Otelimize sorunsuz şekilde ulaşmak ve tatiline vakit kaybetmeden başlamak isteyen konuklarımız için transfer hizmetleri sunuyoruz!

Dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini ağırlayan Pamukkale’ye gelen misafirlerimizin havalimanı, otobüs ve tren garından transferlerini sağlıyor, dileyen tatilcilerimizin araç kiralama taleplerini karşılıyoruz.

Pamukkale Pınar Otel olarak uçak bileti rezervasyonu yaptıracak misafirlerimizin yolculuğunu planlıyor, onları havalimanında karşılayarak şehrimizin misafirperverliğini gösteriyoruz.

Otelimiz Pamukkale’nin tarihi ve turistik mekanlarına yakın bir konumda olup Traverten Sokak ve Hierapolis'e 500 metre uzaklıktadır.

Tatilinize Vakit Kaybetmeden Başlamak İster misiniz?

Havaalani Transfer

Havaalanı Transfer Hizmeti

Dünya mirası Pamukkale’ye hoş geldiniz! Sizleri havalimanından otelimize konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz…

Pamukkale’nin merkezinde bulunan ve havalimanına 72 km mesafede yer alan otelimize transfer hizmetimizden yararlanarak rahat bir yolculukla gelebilirsiniz. Aile ve gruplara uygun araçlarımızla sizleri havalimanında karşılıyoruz.

Tatiliniz yollarda geçmesin, Pamukkale’yi keşfetmeye hemen başlayın, otelimizin ayrıcalıklarından yararlanın!

Havaalanı Transferi İsteyin

Otobüs ve Tren Garı Servisi

Sadece havaalanında değil misafirlerimizi otobüs ve tren garında da karşılayarak otelimize ulaştırıyoruz.

Denizli otobüs ve tren garına yarım saatlik mesafede bulunan otelimize gelecek olan konuklarımız için konforlu araçlarımız ve profesyonel ekibimizle ulaşım hizmeti veriyoruz. Kişi sayısına göre planladığımız transferlerimizde çocuk ve bebek yolcularımıza uygun araçlar da kullanıyoruz.

Pamukkale’den ve otelimizden yüksek memnuniyetle ayrılmanız için ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Kent Merkezinden Transfer Alın
Otobus Transferi
Ucak Bileti Rezervasyon

Uçak Bileti Rezervasyonu

Tüm tatil planınızı tek bir adresten yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse uçak bileti rezervasyon ve satış hizmetlerimiz çok işinize yarayacak…

Hem otel hem de uçak rezervasyonunuzu tatil danışmanlarımız aracılığıyla aynı anda yapabilir, havaalanı transfer servisimizle de otelimize daha hızlı gelebilirsiniz. THY, Pegasus, Atlas Jet ve diğer havayolu firmalarının en ekonomik uçuşlarıyla sizleri şehrimize ulaştırıyoruz.

Zamanınızı boşa harcamayın, uçak biletinizi biz alalım, size Pamukkale’nin tadını çıkarmak kalsın!

Bilet Rezervasyonu Yaptırın

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yaptırın
Rezervasyon Yaptırın +90 (536) 643 80 29