İletişim

Pınar Otel Pamukkale
Pamukkale/Denizli
Pamukkale Mah. Hasan Tahsin Cad. Coşkun Sok. No:22 Pamukkale / Denizli

Tatil Danışmanınıza Sorun

Sıkça Sorulan Sorular

Otelimizde rezervasyon yaptırmak için konaklamak istediğiniz odada bulunan Online Rezervasyon butonuna tıklayarak doğrudan çevrimiçi rezervasyon yapabilirsiniz. Telefon yoluyla rezervasyon yaptırmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, info@pamukkalepinarhotel.com mail adresimizden Rezervasyon Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Oda fiyatlarımız; konaklama yapacağınız gün sayısına, odada kalacak kişi sayısına ve ekstra taleplerinize göre belirlenmektedir. Tatil planınızı yapmak ve konaklama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Rezervasyon Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Otelimizde Check-in:14:00 - Check-out: 12:00 saatlerinde yapılmaktadır. Otelimizden geç çıkış imkanı oda müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için resepsiyon görevlilerimizle görüşebilirsiniz.

Otelimiz Pamukkale’nin tarihi ve turistik mekanlarına yakın bir konumda olup Traverten Sokak ve Hierapolis'e 500 metre uzaklıktadır. Pamukkale travertenlerine yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Online Rezervasyon

Pamukkale Otel Rezervasyon 21
Rezervasyon Yaptırın
Rezervasyon Yaptırın +90 (536) 643 80 29