Gazete Haberleri

Hurriyet

Hürriyet Gazetesi

Pınar Hotel’in Hürriyet Gazetesi’nde yer alan otel haberleri, seyahat yazıları ve gezi notları.

Pamukkale’nin en çok tercih edilen otellerinden olan Pınar Otel olarak konforlu tesisimiz, gelişmiş konaklama imkanlarımız, güler yüzlü personelimizle birlikte kentimizin tarihi ve doğal güzellikleriyle Hürriyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Ferah ve çağdaş mimari unsurları barındıran odalarımız, restoranımız, yemyeşil bahçemiz ve havuzumuz, toplantı ve organizasyon imkanlarımız hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinde takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Pınar Hotel’in Sabah Gazetesi’nde yer alan otel haberleri, seyahat yazıları ve gezi notları.

Pamukkale’nin en çok tercih edilen otellerinden olan Pınar Otel olarak konforlu tesisimiz, gelişmiş konaklama imkanlarımız, güler yüzlü personelimizle birlikte kentimizin tarihi ve doğal güzellikleriyle Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Ferah ve çağdaş mimari unsurları barındıran odalarımız, restoranımız, yemyeşil bahçemiz ve havuzumuz, toplantı ve organizasyon imkanlarımız hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinde takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

Pınar Hotel’in Milliyet Gazetesi’nde yer alan otel haberleri, seyahat yazıları ve gezi notları.

Pamukkale’nin en çok tercih edilen otellerinden olan Pınar Otel olarak konforlu tesisimiz, gelişmiş konaklama imkanlarımız, güler yüzlü personelimizle birlikte kentimizin tarihi ve doğal güzellikleriyle Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Ferah ve çağdaş mimari unsurları barındıran odalarımız, restoranımız, yemyeşil bahçemiz ve havuzumuz, toplantı ve organizasyon imkanlarımız hakkında çıkan haberleri Milliyet gazetesinde takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Pınar Hotel’in Posta Gazetesi’nde yer alan otel haberleri, seyahat yazıları ve gezi notları.

Pamukkale’nin en çok tercih edilen otellerinden olan Pınar Otel olarak konforlu tesisimiz, gelişmiş konaklama imkanlarımız, güler yüzlü personelimizle birlikte kentimizin tarihi ve doğal güzellikleriyle Posta Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Ferah ve çağdaş mimari unsurları barındıran odalarımız, restoranımız, yemyeşil bahçemiz ve havuzumuz, toplantı ve organizasyon imkanlarımız hakkında çıkan haberleri Posta gazetesinde takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Pınar Hotel’in Star Gazetesi’nde yer alan otel haberleri, seyahat yazıları ve gezi notları.

Pamukkale’nin en çok tercih edilen otellerinden olan Pınar Otel olarak konforlu tesisimiz, gelişmiş konaklama imkanlarımız, güler yüzlü personelimizle birlikte kentimizin tarihi ve doğal güzellikleriyle Star Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Ferah ve çağdaş mimari unsurları barındıran odalarımız, restoranımız, yemyeşil bahçemiz ve havuzumuz, toplantı ve organizasyon imkanlarımız hakkında çıkan haberleri Star gazetesinde takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Rezervasyon Yaptırın
Rezervasyon Yaptırın +90 (536) 643 80 29