Aktiviteler

Pamukkale’nin Her Noktası Farklı Bir Zenginlik!

Pamukkale’de sadece travertenler, antik kentler ve kaplıcalar yok! Heyecan ve adrenalin dolu, tatilinizi unutulmaz kılacak ekstrem sporlar da var!

Kentimizin eşsiz coğrafyasında doğal ve tarihi güzelliklerin yanında sizleri eğlenceli aktiviteler de bekliyor. Pamukkale Pınar Otel olarak balon turu, yamaç paraşütü ve doğa yürüyüşleriniz için rezervasyonlarınızı yapıyor, rehberlik hizmeti sağlıyoruz.

Pamukkale’yi keşfe çıkmak, tatilinizi daha anlamlı hale getirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız!

Dinamit Tepesi, Hierapolis giriş kapısından arabayla yarım saat uzaklıkta, Türkiye’nin en iyi yamaç paraşütü lokasyonlarından biridir.

Pamukkale’de Adrenalin Dolu Aktiviteler

Pamukkale Aktivite

Balon Turu

Pamukkale’de beyaz bir rüyaya hazır olun! Büyüleyici travertenleri kuş bakışı izlemenin keyfine varacaksınız…

Pamukkale Pınar Otel olarak dileyen konuklarımıza şehrimizin güzelliklerine metrelerce yüksekten tanık olabilecekleri, heyecanlı ve unutulmaz bir aktivite olan balon turları için rezervasyon ve transfer ayrıcalığı sunuyoruz.

Rengarenk balonlarla gündoğumu manzarasına eşlik edecek, bambaşka bir tatil deneyimi yaşayacaksınız…

Balon Turu Fiyatlarını Öğrenin

Yamaç Paraşütü

Adrenalin tutkunları tatilcilerimize Pamukkale’de yamaç paraşütü yapma fırsatı sunuyoruz!

Otelimize yakın konumda yer alan yamaç paraşütü mevkilerinde bu ekstrem sporu denemek isterseniz tatil rehberlerimizle rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Travertenler ve Hierapolis Antik Kenti manzarasıyla unutulmaz bir macera yaşayabilirsiniz…

Türkiye’nin en güzel yamaç paraşütü lokasyonlarından birine sahip kentimizde özgürlüğün ve heyecanın tadını çıkaracaksınız!

Yamaç Paraşütü Fiyatlarını Sorun
Pamukkale Otel Aktiviteler
Pamukkale Trekking

Doğa Yürüyüşü

Doğanın mucizelerine sahne olan Pamukkale’nin çarpıcı güzelliklerini görmek isteyen konuklarımıza doğa turları hazırlıyoruz.

Adını aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’ten alan Afrodisias Şelalesi’ne, Dünya Miras Listesi’ndeki Kaklık Mağarası’na, kartpostallık görüntüye sahip Yeşildere Şelalesi’ne, Pamukkale manzarasının keyfini çıkaracağınız Natural Park’a doğa yürüyüşleri düzenliyoruz.

Trekking tutkunları için en iyi rotayı planlıyor, Pamukkale’nin saklı zenginliklerini konuklarımıza tanıtıyoruz…

Doğa Turlarına Çıkın

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yaptırın
Rezervasyon Yaptırın +90 (536) 643 80 29