Toplantı & Organizasyon

İş Dünyasına Alternatif Bir Rota: Pamukkale!

Şehrin yoğunluğundan uzaklaşarak mini çapta şirket içi eğitim, seminer ya da motivasyon toplantısı düşünüyorsanız Pınar Otel tam size göre!

Teknoloji ve konforu ön planda tutarak dekore edilen açık ve kapalı alanlarımızda yönetim kurulu, bayi toplantısı veya ürün lansmanı gibi kurumsal toplantılarınızdan şirket etkinliklerinize kadar her türlü özel organizasyonlarınız için profesyonel hizmet veriyoruz.

Pamukkale’nin eşsiz atmosferinde iş hayatının stresinden sıyrılarak hem dinleneceğiniz hem de daha verimli çalışacağınız bir ortam yaratıyoruz!

Şirket toplantıları ve etkinlikleri için yapılan etkinlikler, çalışanların verimini ve işe bağlılığını arttırmaktadır.

Kurumsal Toplantılarınız İçin Ayrıcalıklı Hizmet

Pamukkale Toplanti Otelleri

Şirketlere Özel Motivasyon Toplantıları

Sıkıcı ve stresli bir ofis yerine samimi ve sıcak bir ortama ne dersiniz? Pamukkale Pınar Otel’de motivasyon toplantılarınız çok eğlenceli geçecek!

Daha verimli ve keyifli bir şirket ortamı yaratmak, takım çalışmasını ekibine aşılamak, çalışanlarının firmaya bağlılığını arttırmak ve ekip arkadaşlarıyla olan iletişimlerini kuvvetlendirmek isteyen şirketler için yemyeşil bahçemizde keyifli organizasyonlar hazırlıyoruz.

Kısa bir Pamukkale molası vererek iş hayatının kaygılarından uzaklaşın, tarihi ve doğal güzelliklerin içinde etkinliklerinizi gerçekleştirmenin ayrıcalığını yaşayın.

Motivasyon Toplantıları İçin Teklif Alın

Eğitim ve Seminerler

Şirketlere özel eğitim ve seminerlerin, butik çaplı konferans ve bayi toplantılarının 4 mevsim adresi Pamukkale!

Pamukkale’deki eviniz Pınar Otel olarak uluslararası standartlarda, ihtiyacınız olacak tüm ekipmanlarla donatılmış toplantı mekanlarımızda şirket içi eğitimlerinizin ve grup toplantılarınızın sorunsuz geçmesini sağlıyoruz.

Yaz – kış kurumsal etkinlikleriniz için tercih edebileceğiniz otelimizde organizasyonlarınızdan maksimum verim alabilmeniz için yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Eğitim ve Seminer Fiyatlarını Öğrenin
Pamukkale Toplanti Oteli
Pamukkale Bayi Toplantisi

Yemekli Kurumsal Etkinlikler

35 kişilik kapalı restoranımız ve geniş bahçemizde iş dünyasına özel yemekli organizasyonlar hazırlıyor, kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Türk ve dünya mutfağından lezzetlerle Denizli ve Pamukkale’ye özgü tatları bulacağınız havuz manzaralı restoranımızda çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınızla hoş sohbetler edecek, birbirinizi yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Hem tatil hem iş yapmak isteyenlerin adresi Pamukkale’de evinizin konforunu ve samimiyetini bulmak isterseniz, otelimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız…

Yemekli Etkinlik Planlayın

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yaptırın
Rezervasyon Yaptırın +90 (536) 643 80 29