Rehberlik Hizmetleri

Dünya Mirasını Bizimle Keşfedin!

Tatilinizi en ince ayrıntılarıyla planlamamızı ister misiniz? Doğal ve tarihi güzelliklerin adresi Pamukkale’yi yakından tanımanız için rehberlik hizmeti sunuyoruz…

400 bin yıllık geçmişe sahip, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan, eşi benzeri olmayan Pamukkale travertenlerini, kentimizin ünlü antik kentlerini, kiliselerini, mağaralarını ve doğal güzelliklerini keşfetmeniz için siz değerli misafirlerimize tatil danışmanlığı yapıyoruz.

Dünyanın en eski uygarlıklarına ev sahipliği yapmış Pamukkale’de tarihi ve eğlenceli bir serüven sizi bekliyor…

Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği, gerçeküstü atmosferiyle sizi kendine hayran bırakacak Pamukkale’de doğanın mucizesine tanık olacaksınız!

Cennetten Bir Köşe Pamukkale’de Yeriniz Hazır!

Pinar Otel Tatil Rehberligi

Salda ve Pamukkale Turları

Eşsiz güzellikteki Pamukkale’mizi ve şehrimizi keşfetmek isteyenlere tur ve seyahat danışmanlığı yapıyoruz.

Bembeyaz kumsalı ve turkuaz sularıyla Türkiye’nin Maldivleri unvanına sahip Salda Gölü’ne ulaşım hizmeti veriyor, travertenleri, Hierapolis Antik Kenti’ni, Laodikya’yı, St. Philippe Martyrion Kilisesi’ni ve Kleopatra Havuzu’nu ziyaret edebileceğiniz turlar düzenliyoruz.

Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği, gerçeküstü atmosferiyle sizi kendine hayran bırakacak Pamukkale’de geçireceğiniz zamana değer katıyoruz!

Tur Takvimini Öğrenin

Doğa Turları

Doğanın mucizelerine sahne olan Pamukkale’nin çarpıcı güzelliklerini görmek isteyen konuklarımıza doğa turları hazırlıyoruz.

Adını aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’ten alan Afrodisias Şelalesi’ne, Dünya Miras Listesi’ndeki Kaklık Mağarası’na, kartpostallık görüntüye sahip Yeşildere Şelalesi’ne, Pamukkale manzarasının keyfini çıkaracağınız Natural Park’a geziler düzenliyor, kentimizi tanıtıyoruz.

Ayrıca trekking, yamaç paraşütü ve balon turlarıyla Pamukkale tatilinize hareket katıyoruz…

Doğa Turlarına Katılın
Pamukkale Tatil Rehberi
Pamukkale Tatili

Kaplıca Rehberliği

Masalsı görüntüsünün yanında tam bir şifa kaynağı olan kaplıcalara sahip Pamukkale’de bin bir derde deva var!

Jeotermal özellikleri açısından dünyanın sayılı merkezlerinden biri olan Pamukkale’ye sağlığına kavuşmak için gelen konuklarımızın kaplıca ve termal tesislere ulaşımını sağlıyoruz. En iyi kaplıcalar hakkında bilgi veriyor, araç kiralama ve transfer desteği sunuyoruz.

Antik dönemden günümüze uzanan bu şifalı coğrafyada bambaşka bir deneyim yaşayacaksınız…

Kaplıcaları Tanıyın

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yaptırın
Rezervasyon Yaptırın +90 (536) 643 80 29